عرضه فیبر نوری
شنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۳
خانه / کابل برق / قیمت انواع کابل برق شیلد دار قابل انعطاف
بازار فیبر نوری ایران

قیمت انواع کابل برق شیلد دار قابل انعطاف

قیمت انواع کابل برق شیلد دار بسته به سایز کابل و تعداد رشته سیم های استفاده شده در ساختمان کابل و همچنین قیمت جهانی مس متفاوت است و لازم است مشتریان برای آگاهی از آخرین تغییرات قیمت کابل برق شیلد دار با واحد فروش این مجموعه تماس بگیرند. لازم به ذکر است اگر قصد دارید اطلاعات دقیقی را در خصوص کابل برق شیلد دار کسب نمایید با ما همراه باشید.
کابل برق افشان که به کابل های قابل انعطاف شهرت دارند، با مشخصه nymhy به عنوان کابل های افشان بدون شیلد شناسایی می شوند که این کابل ها در تاسیسات برقی فشار ضعیف به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.
این کابل ها در سایز های ۰٫۵ تا ۲۵ میلی متر مربع تولید می شوند که نمونه ۲ تا ۵ رشته این کابل ها توسط برند های مختلف تولید شده و به بازار عرضه می شود.
کابل های برق قابل انعطاف به صورت شیلددار نیز قابل تولید است و به همین دلیل این کابل ها در لیست تولید برخی از کارخانه های مهم کشور از جمله رسانا قرار گرفته است. این کابل ها که با مشخصه NYSLY شناخته می شوند، در انواع دو رشته تا ۶۱ رشته قابل تولید است و مشخصات فنی این کابل ها و شیلد به کار رفته شده در ساختمان کابل بسته به تعداد کور های استفاده شده در آن متفاوت است و به نوعی ضخامت شیلد ها با هم تفاوت دارد.
به عنوان نمونه کابل های دو رشته با هادی ۰٫۵ میلی متر مربع دارای شیلد با ضخامت ۰٫۷ میلی متر می باشند و عایق این کابل ها ضخامتی به اندازه ۰٫۶ میلی متر را دارا هستند.

کاربرد کابل های قابل انعطاف شیلددار

کابل های برق به دلیل عبور جریان برق از هادی های آنها، در اطراف خود خاصیت مغناطیسی ایجاد می نمایند که این خاصیت می تواند باعث ایجاد نویز بر روی کابل های دیگر به ویژه کابل های مخابراتی و شبکه شود. از این رو کابل های برق شیلددار در سایز های مختلف از ۲ رشته تا ۶۱ رشته در سطح مقطع های ۰٫۵، ۰٫۷۵، ۱، ۱٫۵ و ۲٫۵ تولید شده و به بازار عرضه شده است.
آراد کابل به دلیل عرضه مستقیم انواع کابل برق شیلد دار و بدون شیلد در ایران، تمامی سایز های این کابل ها را به صورت عمده و خرده در اختیار مشتریان قرار می دهد.

قیمت خرید انواع کابل قابل انعظاف شیلددار

کابل برق شیلد دار به دلیل استفاده از هادی مسی در ساختمان کابل، همواره با تغییرات قیمت همراه است و به همین دلیل و با توجه به نوسانات زیاد قیمت، امکان قرار دادن لیست قیمت محصولات به صورت مستقیم بر روی سایت وجود نداشته و لازم است مشتریان این محصولات از سراسر کشور از طریق راه های ارتباطی موجود، استعلام قیمت را با ارائه درخواست خود به کارشناسان فروش آراد کابل دریافت نمایند.

مشخصات فنی انواع کابل برق قابل انعطاف شیلددار

کابل برق شیلد دار قابل انعطاف به دلیل استفاده در بسیاری از پروژه های صنعتی و شبکه، لازم است به صورت دقیق توسط خریداران مورد بررسی قرار گیرد تا خرید مطمئنی برای آنها به همراه داشته باشد. لذا در این بخش تلاش کرده ایم با ارائه مشخصات فنی دقیق در خصوص انواع کابل برق شیلد دار، به شما در زمینه خرید مطمئن این کابل ها کمک نماییم.

مشتریان گرامی می توانند برای آگاهی از نحوه ثبت سفارش خرید محصولات مورد نیاز خود به صورت ویژه با واحد فروش مجموعه در ارتباط باشند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

ارزانترین کابل برق

ارزانترین کابل برق استاندارد + فروش ویژه

ارزانترین کابل های برق استاندارد با قیمت فروش ویژه در آراد کابل در نمونه های …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام