عرضه فیبر نوری
پنج شنبه , اسفند ۳ ۱۴۰۲
خانه / کابل مخابراتی / فروش کابل مخابراتی طوسی کرمان
بازار فیبر نوری ایران

فروش کابل مخابراتی طوسی کرمان

فروش کابل مخابراتی طوسی کرمان در سایز های ۰٫۴، ۰٫۵ و ۰٫۶ در انواع دو زوج تا ۲۰۰ زوج با بالاترین کیفیت از طریق این مجموعه آغاز شده است. بازار سیم و کابل ایران به صورت کاملا تخخصی فروش انواع کابل تلفن مخابراتی کرمان، شهید قندی یزد، مازندران و آمل را در برنامه داشته و لازم است مشتریان این محصولات برای دریافت قیمت روز این محصولات با ما در ارتباط باشند.

به طور کلی کابل های مخابراتی طوسی و مشکی دو نوع مهم از کابل های مسی مخابراتی به شمار می روند که با کیفیت متنوع برای خرید مشتریان در بازار موجود است.
اما به طور کلی یک برند ایرانی در زمینه تولید سیم و کابل های مخابراتی به صورت ویژه فعال بوده و بالاترین کیفیت را برای تولیدات خود اجرا می کند.
برند کرمان نامی آشنا برای فعالان پروژه های مخابراتی بوده که همواره تلاش نموده است بهترین محصولات صادراتی را در بازارهای داخلی عرضه کند.
بازار سیم و کابل ایران با فراهم نمودن شرایط خرید آسان انواع کابل های مخابراتی کرمان، رابطه نزدیکی با پروژه ها سراسر کشور برقرار نموده است.

کابل تلفن دو زوجی 0.6

 

در کنار کابل مخابراتی کرمان طوسی و مشکی با مشخصه های JY(ST)Y و J2Y(ST)2Y کابل های تلفن ژله فیلد خاکی و کانالی را نیز در سایز های ۰٫۴ و ۰٫۶ با تاییدیه شرکت ملی مخابرات ایران به پروژه ها عرضه می نماید.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابلهای شهید قندی یزد

شرکت کابلهای شهید قندی یزد

شرکت کابلهای شهید قندی یزد در انواع مسی، فیبر نوری و کابل های شبکه توانسته …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام