عرضه فیبر نوری
شنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۳
خانه / کابل آلومینیومی / فروش کابل برق آلومینیومی خودنگهدار
بازار فیبر نوری ایران

فروش کابل برق آلومینیومی خودنگهدار

فروش کابل برق آلومینیومی خودنگهدار در سایز های متنوع یکی از مهمترین برنامه های بازار سیم و کابل ایران برای ارائه خدمات به مشتریان می باشد. کابل های آلومینیومی خودنگهدار به صورت دو سیمه تا شش سیمه در سایز های ۱۶، ۲۵، ۳۵، ۵۰، ۷۰، ۹۵ و ۱۲۰ میلی متر مربع قابل ارائه به مشتریان این محصولات می باشد.

قیمت کابل برق آلومینیومی خودنگهدار بسته به تعداد رشته های استفاده شده در ساختمان کابل و همچنین سطح مقطع کابل وابستگی داشته و از طرفی به دلیل نوسانات قیمت آلومینیوم امکان قرار دادن لیست قیمت مشخص بر روی سایت برای این مجموعه وجود ندارد. به همین دلیل واحد فروش این مجموعه خود را ملزم می داند تا به درخواست های مشتریان کابل های برق آلومینیومی به صورت به روز پاسخ دهد.

کابل برق آلومینیومی

 

برند های متعددی در ایران کابل های آلومینیومی را تولید کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهند، که این مرکز فروش بهترین برند های دارای تاییدیه را برای ارائه به مشتریان خود فراهم نموده است.

برند های مسین، اختر، سیمکات، سیم باف، همدان، سیمیا و یزد از کابل های برق آلومینیومی خودنگهدار عرضه شده در این مجموعه می باشد.

انتخاب بهترین برند کابل برق آلومینیومی در ایران

انتخاب برند تا حد زیادی به سلایق مشتریان کابل های برق خودنگهدار بستگی داشته و از طرفی قیمت کابل برق نیز عامل مهم دیگری در انتخاب مشتریان به شمار می رود. این مجموعه همواره خود را ملزم به همکاری با مشتریان برای انتخاب بهترین کابل بر اساس شرایط مشتریان می داند و بدون تردید بهترین گزینه در میان برند های موجود همواره به مشتریان ما پیشنهاد می شود.

 

کابل برق آلومینیومی

قیمت کابل برق آلومینیومی به صورت به روز

این مجموعه با ایجاد یک ساختار فروش منظم تلاش می کند بهترین خدمات را در زمینه فروش محصولات به مشتریان خود ارائه نماید. آگاهی از قیمت روز انواع کابل برق آلومینیومی یکی از سوالات پرتکرار مشتریان از واحد فروش است که این مجموعه به صورت صدور پیش فاکتور بر اساس درخواست های مشتریان و ارسال از طریق فکس و راه های ارتباطی دیگر به آن پاسخ خواهد داد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

هادی هوایی آلومینیومی

هادی هوایی آلومینیومی AAC و AAAC و ACSR + کارخانه ماهان کابل امیر

هادی هوایی آلومینیومی AAC، AAAC و ACSR که برای استفاده در توزیع و انتقال برق …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام