عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , خرداد ۲ ۱۴۰۳
خانه / کابل خودنگهدار / خرید کابل خودنگهدار نمره ۱۶
بازار فیبر نوری ایران

خرید کابل خودنگهدار نمره ۱۶

خرید کابل خودنگهدار سایز ۱۶ که در اندازه ۱۶+۱۶*۲ به صورت سه سیمه برای تک فاز عرضه می شود، از طریق آراد کابل میسر شده است. ابن کابل ها برای برق کشی منازل کوهستانی، باغ ها و ویلا ها گزینه مناسبی می باشد و از کابل های پرفروش آلومینیومی به شمار می رود. برند های متنوع کابل خودنگهدار سیمباف، کابل خودنگهدار پیشرو یزد و کابل خودنگهدار مسین در این مجموعه عرضه می شود.

قیمت انواع کابل خودنگهدار با توجه به نوساناتی که در بازار وجود دارد، به صورت مداوم در حال تغییر است. آراد کابل به صورت ویژه در واحد فروش خود قیمت روز انواع کابل  آلومینیومی زمینی و خودنگهدار را به مشتریان ارائه می نماید. اما مهمترین گزینه در خرید بسیاری از مشتریان، عدم آگاهی از انتخاب سایز مناسب و کابل با برند ایده آل می باشد که در این قسمت قصد داریم اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

کدام برند کابل خودنگهدار نمره ۱۶ مناسب است؟

اولین سوالی که مشتریان در خرید کابل خودنگهدار نمره ۱۶ از کارشناسان فروش این مچموعه دارند، این است که کدام برند برای خرید آنها مناسب است. انتخاب نوع برند برای خرید هر کابلی مستلزم آگاهی مشتری از سلیقه خود برای انتخاب کابل می باشد. باید ابتدا به این دو سوال در ذهن خود پاسخ دهید تا بتوانید خرید خوبی را داشته باشید.

  1. برای خرید کابل، هزینه آن برای شما اهمیت دارد و به دنبال ارزان ترین کابل هستید؟
  2. برای خرید کابل خودنگهدار به دنبال خرید بهترین برند و کیفیت موجود بدون توجه به هزینه آن می باشید؟

اگر به این دو سوال در ذهن خود پاسخ دهید بدون تردید کارشناسان ما می توانند با سوالاتی که از شما در خصوص خرید کابل خودنگهدار نمره ۱۶ می پرشند بهترین گزینه را به شما معرفی کنند.

کابل خودنگهدار سایز 16 و 25

کدام کابل خودنگهدار را خریداری نماییم؟

کدام کابل خودنگهدار را برای خرید خود انتخاب کنیم؟ ارزان یا گران و باکیفیت؟ بدون تردید پیشنهاد کارشناسان ما همواره استفاده از بهترین کیفیت در تاسیسات برقی می باشد. اگز با صرف هزینه پایین به دنبال خری کابل های غیر استاندارد می باشید باید به فکر تبعات آن در سیستم برقی خود نیز باشید. این تبعات عبارتند از :

  • گرم شدن کابل در حین انتقال برق
  • احتمال آتش سوزی در تاسیسات برقی
  • افت ولتاژ شدید
  • آسیب دیدن دستگاه های برقی در صورت عدم انتقال مناسب برق

که همگی این موارد نشان می دهد بهتر است بهترین گزینه را برای خرید خود به لحاظ کیفیت برگزینیم. نه محصول غیر استاندارد و بدون کیفیت.

عرضه کابل خودنگهدار نمره ۱۶ در آراد کابل

تمامی کابل های عرضه شده در آراد کابل دارای استاندارد بوده و تنوع قیمت و کیفیت می تواند به مشتریان این محصولات حق انتخاب دهد تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب نمایند. در تمامی مراحل خرید برای انتخاب درست و ارسال کابل به تمامی نقاط کشور، کارشناسان این مجموعه در کنار شما خواهند بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار 120 سه فاز

مرکز خرید کابل خودنگهدار ۱۲۰ سه فاز مسین

مجموعه آراد کابل، مرکز خرید کابل خودنگهدار ۱۲۰ سه فاز هوایی مسین (کابل خود نگهدار …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام