عرضه فیبر نوری
سه شنبه , اردیبهشت ۴ ۱۴۰۳
خانه / کابل خودنگهدار / خرید عمده بهترین کابل آلومینیومی خودنگهدار
بازار فیبر نوری ایران

خرید عمده بهترین کابل آلومینیومی خودنگهدار

بهترین کابل آلومینیومی خودنگهدار در اندازه های ۱۶+۱۶*۲، ۱۶+۲۵*۲، ۲۵+۲۵+۳۵*۴، ۲۵+۲۵+۷۰*۴، ۲۵+۲۵+۵۰*۴، ۵۰+۱۶+۳۵*۳، ۵۰+۱۶+۵۰*۳، ۷۰+۱۶+۷۰*۳،۷۰+۲۵+۹۵*۳ و ۷۰+۲۵+۱۲۰*۳ تولید می شوند از کابل های بسیار مهم و ارزان می باشند که مشتریان در خرید عمده به دنبال این کابل ها هستند.

کابل های با هادی آلومینیومی به دلیل دارا بودن قیمت مناسب نسبت به کابل های مسی در مسافت های طولانی و همچنین در محل هایی که امکان سرقت کابل های مسی وجود دارد اولویت اول مشتریان برای خرید کابل های برق می باشد.

این کابل های خودنگهدار در انواع ۲ سیمه تا ۶ سیمه تولید می‌شوند که مشتریان می‌توانند بسته به نیاز خود و همچنین آمپر مصرفی در تاسیسات برقی خود، نسبت به خرید کابل آلومینیومی خودنگهدار اقدام نمایند.

آراد کابل که به صورت کاملا تخصصی بهترین کابل آلومینیومی خودنگهدار را عرضه می کند، با ایجاد تنوع در محصولات خود تلاش کرده است، قیمت های متنوع و کیفیت های متفاوتی را به مشتریان ارائه نماید تا مشتریان بتوانند به بهترین گزینه برای خرید خود دست یابند.

بهترین کابل آلومینیومی خودنگهدار

استتاندارد بودن کابل های خودنگهدار و همچنین دارای تاییدیه وزارت نیرو بودن آنها، از مهمترین الزامات برای خرید این کابل ها برای پروژه‌هایی می باشد که تحت نظارت وزارت نیرو و اداره برق شهرستان ها و استان ها انجام می شود.

لذا آراد کابل با علم به این موضوع تلاش نموده است کابل هایی را به مشتریان ارائه نمایند تا آنها بتوانند به صورت قانونی از این کابل ها در پروژه‌های استفاده کنند.

استاندارد بودن کابل های خودنگهدار مانند سایر کابل های برق که مشتریان خریداری می نمایند از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و لازم است مشتریان محصولاتی استاندارد را برای تاسیسات برقی خود خریداری نمایند و از این طریق بتوانند بیشترین سطح ایمنی را برای استفاده کنندگان از این تاسیسات فراهم کنند.

آراد کابل به عنوان بزرگترین مرکز فروش انواع کابل های خودنگهدار و آلومینیومی زمینی با ایجاد تنوع در میان برندهای خود تلاش کرده است، گزینه های متنوعی را به مشتریان پیشنهاد نماید تا آنها بتوانند با توجه به شرایط اقتصادی و کیفیت مورد نیاز خود اقدام به خرید محصولات نمایند.

بهترین کابل آلومینیومی خودنگهدار

بزرگترین کارخانه های تولید کننده بهترین کابل آلومینیومی خودنگهدار در ایران

کابل های خودنگهدار به عنوان یکی از کابل های محبوب در میان مشتریان به دلیل قیمت مناسبی که دارا هستند، توسط برند ها و کارخانه های مختلفی تولید می‌شود که هر کدام از آنها این محصولات را با قیمت های متنوع بسته به کیفیت تولید خود به بازار عرضه می‌کنند.
اگر بخواهیم به برندهای مهم و تولیدکنندگان اصلی کابل های خودنگهدار که در این مجموعه محصولات آنها ارزان می‌شود اشاره نماییم باید از کارخانه‌های:

  • یزد
  • همدان
  • سیمیا
  • سیمباف
  • پیشرو یزد
  • فروزان یزد
  • مسین
  • اختر

اشاره نمود که این برند ها به صورت ویژه در این مجموعه قابل ارائه به مشتریان است. لذا مشتریان می توانند گزینه مناسب را با توجه به شرایط خرید خود از میان محصولات موجود برگزینند.
قیمت محصولات به دلیل به روز بودن آنها لازم است به صورت روزانه از کارشناسان مجموعه استعلام گردد تا از این طریق بتوانند خرید مطمئنی را تجربه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار 120 سه فاز

مرکز خرید کابل خودنگهدار ۱۲۰ سه فاز مسین

مجموعه آراد کابل، مرکز خرید کابل خودنگهدار ۱۲۰ سه فاز هوایی مسین (کابل خود نگهدار …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام