عرضه فیبر نوری
یکشنبه , خرداد ۲۷ ۱۴۰۳
خانه / کابل فیبر نوری / فروش انواع کابل فیبر نوری هوایی
بازار فیبر نوری ایران

فروش انواع کابل فیبر نوری هوایی

فروش انواع کابل فیبر نوری هوایی و ارائه مشخصات فنی این کابل ها که در بسیاری از پروژه های مخابراتی از آنها استفاده می شود، از طریق این مجموعه به پروژه های سراسر کشور آغاز شده است.
کابل فیبر نوری هوایی که با دارا بودن مهار در ساختمان کابل به صورت هوایی و نصب بر روی تیر ها مورد استفاده قرار می گیرند در دو نوع adss و ossc تولیدمی شوند که نمونه adss این کابل ها کاربرد بیشتری داشته و با مشخصات متنوعی تولید و عرضه می شود.
ممکن است سوالی مطرح شود که کابل فیبر نوری هوایی غالبا از نوع سینگل مود، مالتی مود و یا nz می باشند که جواب این سوال این است که کابل های نوری هوایی adss و ossc تولید شده غالبا از نوع single mode می باشند و به همین دلیل تولید کنندگان این فیبر های نوری این کابل ها را به صورت تک حالته یا سینگل مد تولید می نمایند.
اگر بخواهیم به پرکاربردترین فیبر نوری هوایی موجود در بازار اشاره نماییم، باید به انواع :

  • ۲۴ کر ۶*۴ (ossc(dj
  • ۲۴ کر ۶*۴ (ossc(sj
  • ۲۴کر ۱۲*۲ (adss span (80
  • ۲۴ کر sm+nz adss span 110
  • ۲۴ کر ۶*۴ adss span 50
    اشاره نمود.

Span در معرفی فیبر های نوری هوایی adss مربوط به فاصله تیر ها از هم می باشد که به عنوان نمونه span 50 مربوط به پروژه هایی می باشد که فاصله تیر های نصب شده از هم حداکثر ۵۰ متر باید باشد و برای فاصله های بیشتر استفاده از فیبر های نوری هوایی با span بالا توصیه می شود.

فیبر نوری هوایی adss چیست؟

همان گونه که بیان شد فیبر های نوری در بسیاری از پروژه به اجبار باید به صورت هوایی در مسیر پروژه نصب شوند و به همین دلیل باید از فیبر های نوری هوایی استفاده شود. این فیبر ها در انواع adss کاربرد بیشتری داشته و به دلیل دارا بودن مهار این کابل ها به آسانی می توانند بر روی تیر ها نصب شوند.
نمونه های ۲۴ کر adss فیبر نوری هوایی کاربرد بیشتری دارندو همان گونه که مطح شد فیبر نوری هوایی adss با span های متنوع ۵۰، ۸۰ و ۱۱۰تولید می شوند که این مربوط به قدرت مهار کابل در یک فاصله مشخص می باشد که باید تیر ها در همان فاصله نصب شده باشند.
در ایران فببر های نوری هوایی به صورت ویژه توسط برند های مختلف تولید می شوند که کارخانه شهید قندی یزد شناخته شده ترین نام در زمینه تولید انواع کابل های نوری به شمار می رود.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام