عرضه فیبر نوری
یکشنبه , خرداد ۲۷ ۱۴۰۳
خانه / کابل نگزنس / کابل نگزنس sftp اصلی
بازار فیبر نوری ایران

کابل نگزنس sftp اصلی

کابل نگزنس sftp ارجینال از کابل های مهم در پروژه های شبکه می باشد که در انواع cat5 و cat6 بسته به نوع پروژه ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد. با توجه به کثرت برند های fake یا تقلبی در بازار لازم است مشتریان این کابل ها را از یک مرکز فروش معتبر تهیه نمایند. این مجموعه یکی از بزرگترین مجموعه های عرضه کننده کابل شبکه نگزنس اورجینال در ایران است.

کابل نگزنس sftp در انواع cat5 و cat6 با ضمانت تست فلوک پاس به مشتریان ارائه می شود و این کابل ها تاکنون به پروژه های متعددی در سراسر کشور ارائه شده است. کابل نگزنس cat6 sftp در مقایسه با کابل های شبکه cat5 sftp قیمت بالاتری داشته و این به دلیل ویزگی های کابل cat6 می باشد که ساختمان این کابل ها و ویژگی های مثبت آن نسبت به نمونه cat5 بیشتر است.

کابل شبکه نگزنس به دلیل شناخته شده بودن نسبت به کابل های شبکه دیگر همواره مورد تایید بسیاری از کارشناسان در پروژه ها بوده و بسیاری از ماموران خرید خود را ملزم به تهیه کابل نگزنس sftp می نمایند.

کابل نگزنس sftp

این کابل ها با عایق lszh نیز موجود بوده و در محل هایی که قصد دارند از کابل های low smoke halogen free استفاده نمایند، می تواند گزینه مناسبی باشد.

کابل شبکه ایرانی با کیفیت نگزنس

در عین حال بسیاری از مشتریان برای خرید کابل شبکه به دنبال استفاده از کابل ایرانی می باشند تا ضمن حمایت از تولید داخل بتوانند هزینه های پروزه ها خود را کاهش دهند. آراد کابل به صورت تخصصی کابل شبکه PBN را که از محصولات خود است را به صورت تضمینی و تستس فلوک پاس و با برترین کیفیت به پروژه ها ارائه می کند. این کابل در میان نمونه های داخلی بهترین بوده و در میان گزینه های خارجی قابل رقابت با آنها می باشد و از برند های fake موجود در بازار کیفیت به مراتب بالاتری دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل شبکه نگزنس اصلی

کابل شبکه نگزنس اصلی قیمت عمده

کابل شبکه نگزنس اصلی به قیمت عمده در بزرگترین مرکز فروش کابل شبکه در ایران …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام