عرضه فیبر نوری
سه شنبه , خرداد ۱ ۱۴۰۳
خانه / کابل شبکه / کابل شبکه نگزنس اصلی قیمت عمده
بازار فیبر نوری ایران

کابل شبکه نگزنس اصلی قیمت عمده

کابل شبکه نگزنس اصلی به قیمت عمده در بزرگترین مرکز فروش کابل شبکه در ایران عرضه می شود. این کابل ها در انواع کابل شبکه utp و sftp برای خرید مشتریان فعال در پروژه های مخابراتی و شبکه فراهم شده است.

کابل شبکه نگزنس اصلی

کابل شبکه نگزنس اصلی cat6 utp

کابل شبکه نگزنس که به صورت اصلی در این مجموعه عرضه می شود، در انواع utp و sftp برای نوع cat6 بیشترین فروش را به خود اختصاص داده است. این کابل ها به صورت ویژه در قرقره های کوچک ۳۰۵ و ۵۰۰ متری عرضه می شود  تست فلوک برای نمونه های عرضه شده در این مجموعه پاس می باشد.
کابل شبکه نگزنس اصلی از بهترین و مرغوب ترین برند های کابل شبکه در ایران است که مشتریان این محصولات ترجیح می دهند که از برند نگزنس در پروژه های خود استفاده نمایند.

کابل شبکه نگزنس اصلی

کابل شبکه نگزنس اصلی cat6 sftp

کابل شبکه نگزنس cat6 sftp یکی از بهترین گزینه ها برای پروژه هایی می باشد که قصد دارند اطلاعات و دیتا را با حجم وسرعت بالاتری نسبت به کابل های utp انتقال دهند. این کابل ها در قرقره های ۵۰۰ متری عرضه می شوند و برای متراژ های پایین تر لازم است با واحد فروش هماهنگی های لازم انجام شود تا بر حسب موجودی به مشتریان پیشنهاد های ویژه داده شود.

کابل شبکه نگزنس اصلی

دیتاشیت انواع کابل شبکه نگزنس cat6 اصلی

بدون تردید متخصصان پروژه های شبکه برای خرید هر کابل می بایست ابتدا تست شیت آن را به دقت مطالعه نمایند تا بر اساس معیار های شبکه خود بتوانند بهترین گزینه را برای خرید خود برگزینند. آراد کابل به صورت تضمینی محصولات خود را به پروژه  های سراسر کشور عرضه می کند و در صورت عدم رضایت مشتریان این محصولات را بازگشت می دهد.

دانلود دیتاشیت کابل شبکه نگزنس cat6 sftp

در کنار برند نگزنس که به صورت اصلی عرضه می شود، برند های ایرانی با کیفیت فوق العاده و با تست فلوک پاس به مشتریان قابل ارائه است و در صورت نیاز مشتریان می توانند این محصولات را از آراد کابل خریداری نمایند.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل شبکه CAT 6 SFTP

کابل شبکه CAT 6 SFTP بهترین برند ها

مجموعه آراد کابل، مرکز فروش عمده کابل شبکه CAT 6 SFTP از بهترین برند های …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام