عرضه فیبر نوری
شنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۳
خانه / کابل افشان / نمایندگی فروش کابل افشان پنج رشته ایران
بازار فیبر نوری ایران

نمایندگی فروش کابل افشان پنج رشته ایران

نمایندگی فروش کابل افشان پنج رشته ایران که انواع مختلف کابل های افشان ایران در نمونه های لاستیکی و با عایق پی وی سی را می تواند به صورت عمده و خرده به مشتریان و پروژه ها ارائه نماید، مرکز کابل ایران می باشد که تمامی محصولات خود را به مشتریان سراسر کشور ارائه می کند.
نمایندگی فروش کابل افشان پنج رشته در تهران مرکز کابل ایران به دلیل همکاری با پروژه های صنعتی و غیر صنعتی می باشد که از این نوع کابل درتاسیسات خود استفاده می نمایند. یکی از دغدغه های مشتریان برای انتخاب برند این نوع کابل ها می باشد که کارشناسان فروش ما خرید کابل افشان با برند ایران و تولید شده در داخل کشور را به مشتریان پیشنهاد می نمایند.

فروش کابل افشان پنج رشته با بهترین کیفیت

ما همواره با توجه به نیاز سنجی از مشتریان خود، به دنبال ارائه بهترین محصول به آنها می باشیم لذا فروش کابل افشان در این مجموعه با برند های استاندارد و دارای کیفیت اتفاق می افتد. کارشناسان فروش ما از بهترین برند های ایرانی تولید کننده سیم و کابل های افشان تا کابل های باکیفیت پایین تر و قیمت مناسب تر را در مشاوره به شما پیشنهاد می نمایند، که در این راستا، انتخاب کیفیت کابل با توجه به بودجه مشتری برای خرید می تواند متفوت باشد و در نهایت تصمیم نهایی بر عهده مشتری خواهد بود. کارشناسان ما با صداقت کامل تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند.

کابل افشان پنج رشته

کابل افشان پنج رشته و تولید کنندگان به نام آن

کابل افشان پنج رشته در ایران با برند های یزد، همدان، خراسان افشان نژاد، سمنان، مغان، دماوند، ابهر و البرز که از برند های شناخته شده  می باشند تولید شده و در اختیار مشتریان قرار می گیرد. این برند ها با کیفیت ها و قیمت های متفاوتی در اختیار شما قرار می گیرد و لازم است مشتریان برای خرید این کابل ها بسته  به بودجه خود، اطلاعات کافی را در اختیار مشتریان قرار دهند تا از این طریق کارسناسان ما بتوانند اطلاعات کافی را به آنها ارائه نمایند.

منبع : شرکت کابل ایرانی

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل 35*3 افشان لاستیکی

کابل ۲۵*۳ لاستیکی افشان یزد فروش ویژه

کابل ۲۵*۳ لاستیکی افشان EPR با خاصیت ضد آب ، ضد اسید و ضد روغن …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام