عرضه فیبر نوری
سه شنبه , تیر ۵ ۱۴۰۳
خانه / کابل دماوند / مرکز فروش کارخانه کابل دماوند
بازار فیبر نوری ایران

مرکز فروش کارخانه کابل دماوند

مرکز فروش کارخانه کابل دماوند، با فروش عمده انواع سیم و کابل های افشان، مفتولی، کنترل، شیلد و کابل های جوش و تخت، آماده همکاری با پروژه های صنعتی و ساختمانی جهت تامین سیم و کابل های مورد نیاز آنها می باشد. قیمت تمامی سیم و کابل های دماوند به صورت به روز قابل ارائه به مشتریان است.

کارخانه کابل دماوند با تولید انواع کابل های افشان، خشک، سیم و کابل های ساختمانی و کابل های کنترل و شیلد از شناخته شده ترین کارخانه های تولید سیم و کابل در ایران به شمار می رود.

تولید سیم و کابل های استاندارد و با تاییدیه توانیر، از ویژگی های این کارخانه می باشد که توانسته است کیفیت مورد نیاز پروژه های مختلف را با تولید محصولات مرغوب در حوزه سیم و کابل تامین نماید.

شرکت آراد کابل که به صورت ویژه انواع سیم و کابل های ساختمانی را تولید و عرضه می نماید، در زمینه فروش انواع محصولات کارخانه کابل دماوند، فعالیت خود را آغاز نموده است و آماده همکاری با پروژه ها می باشد.

کابل افشان کارخانه کابل دماوند

یکی از مهمترین محصولات کارخانه کابل دماوند، تولید کابل های افشان تک فاز و سه فاز با عایق PVC می باشد که بسته به سایز کابل در بسته بندی های ۱۰۰ متری به صورت کلاف و قرقره های ۱۰۰۰ متری محصولات خود را عرضه می کند.

اگر به دنبال خرید کابل های افشان با قیمت مناسب و کیفیت مرغوب می باشید، پیشنهاد می کنیم محصولات کارخانه دماوند را به صورت ویژه برای پروژه های خود برگزینید.

کارخانه کابل دماوند

کابل خشک و مفتولی دماوند

کابل های خشک یا کابل های مفتولی NYY که از عایق پی وی سی و هادی مسی خشک در ساختمان آنها استفاده شده است و به کابل های زمینی نیز شهرت دارند از محصولات کارخانه دماوند به شمار می روند، که برای استفاده در رنج ولتاژی زیر ۱۰۰۰ ولت گزینه مناسبی در فشار ضعیف می باشند.

کارخانه کابل دماوند

کابل دماوند به چه مشتریانی پیشنهاد می شود؟

بسیاری از مشتریان که آگاهی کاملی از برند های تولید کننده سیم و کابل در ایران نداشته و قصد خرید کابل برای پروژه های خود را دارند می بایستی حتما از مشاوره های کارشناسان ما بهره مند شوند تا بتوانند گزینه مناسبی را برای خرید خود برگزینند.

کابل های دماوند با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، به مشتریانی پیشنهاد می شوند که به دنبال خرید  کابل های برق استاندارد و ارزان می باشند.

دماوند با استراتژی تولید کابل های ارزان و استاندارد به دنبال جلب رضایت این دسته از مشتریان می باشد.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل مفتولی دماوند

کابل مفتولی دماوند نمایندگی پخش عمده

قیمت فروش کارخانه انواع کابل مفتولی دماوند NYY در انواع تک سیمه تا پنج سیمه در سایز های ۱٫۵ تا ۴۰۰ میلی متر مربع را از آراد کابل دریافت نمایید. تخفیف فروش انواع کابل برق زمینی دماوند در آراد کابل آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام