عرضه فیبر نوری
شنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۳
خانه / کابل لگراند / قیمت کابل لگراند cat6 sftp اورجینال
بازار فیبر نوری ایران

قیمت کابل لگراند cat6 sftp اورجینال

قیمت کابل لگراند cat6 sftp یکی از مهمترین و پرکاربردترین کابل های شبکه از طریق این مجموعه به مشتریان ارائه می شود. تغییرات قیمت کابل های شبکه خارجی به دلیل نوسانات قیمت دلار در ایران و عوامل دیگر، لازم است به صورت به روز استعلام شود. این مجموعه تلاش می کند ضمن ازائه اطلاعات فنی به مشتریان، قیمت محصولات را از طریق تماس مشتریان با واحد فروش به آنها ارائه کند.

کابل شبکه به عنوان کابل های مسی مهم در ایجاد شبکه برای انتقال اطلاعات بین سیستم های مختلف، با برند های متنوعی تولید شده و به بازار عرضه می شود. یکی از برند های خارجی تولید کننده کابل شبکه که محصولات خود را به بازار ایران عرضه کرده است، برند لگراند می باشد.

تولید کابل های شبکه، تجهیزات شبکه و ادوات مورد نیاز پیاده سازی شبکه های کامپیوتری باعث شده است، این برند در ایران به عنوان نامی شناخته شده همواره مطرح باشد.

کابل لگراند cat6 sftp

کابل شبکه cat6 sftp لگراند یکی از کابل های مهم شبکه می باشد که به دلیل کاربرد آن در پروژه های مختلف، همواره قیمت کابل cat6 sftp این برند مورد سوال مشتریان بوده است. که همانگونه که گفتیم مشتریان می توانند برای اخذ آخرین قیمت محصولات لگراند از طریق این مجموعه و اطلاعات تماس در پایان این محتوا اقدام نمایند.

قیمت کابل لگراند و مقایسه با برند های دیگر

در بسیاری از موارد مشتریان که به دنبال آگاهی از قیمت کابل لگراند می باشند، می خواهند بدانند کدام برند نسبت به لگراند ارزان تر و کدام برند محصولات با قیمت بالاتری را به مشتریان خود ارائه می کند. اگر بخواهبم محصولات لگراند را با برند هایی نظیر اشنایدر، نگزنس، بلدن، برند رکس، شهید قندی یزد، تهران سیمین فر و PBN مقایسه نماییم، می توان گفت که برند های داخلی قیمت مناسب تری را نسبت به برند لگراند دارند.

اما کابل شبکه cat6 sftp لگراند قیمت بالاتری را نسبت به برند لگراند داشته و با این وجود مشتریانی که استفاده از محصولات لگراند را در پروژه های خود تجربه کرده اند، ترجیح می دهند از محصولات این برند استفاده نمایند.

برند های ایرانی تولید کننده کابل شبکه اعم از PBN، شهید قندی یزد و تهران سیمین فر در این مجموعه به صورت تخصصی به مشتریان ارائه می شود.

تست فلوک کابل شبکه لگراند cat6 sftp

در کنار تمامی توضیحات فنی مشتریان کابل لگراند cat6 sftp ارائه گردید، تست فلوک و پاس شدن تمامی پارامتری های این تست برای کابل های شبکه که در پروژه های مختلف استفاده می شوند، لازم و ضروری است. در خصوص پاس شدن تست فلوک کابل لگراند cat6 sftp باید این نکته را ذکر کرد که این مجموعه پاس شدن تمامی پارامتر های این کابل را تضمین می نماید.

منیع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام