عرضه فیبر نوری
شنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۳
خانه / کابل یزد / قیمت کابل فروزان یزد
بازار فیبر نوری ایران

قیمت کابل فروزان یزد

قیمت روز انواع کابل فروزان یزد در نمونه های تک رشته و چند رشته مسی و آلومینیومی، کابل های کنترل شیلدار و بدون شیلد، کابل های مقاوم در برابر روغن و کابل های موردنیاز پروژه های صنعتی و نفت و گاز با برند فروزان یزد قابل ارائه به مشتریان است. قیمت محصولات به دلیل نوسانات لازم است به صورت به روز به شما ارائه شود. راه های ارتباطی می تواند بهترین گزینه برای شما باشد.  کابل های تولید کارخانه فروزان یزد توانسته است طیف وسیعی از نیازهای پروژه های مختلف را برطرف کند و با دارا بودن کیفیت بالا در وندور لیست بسیاری از پروژه ها قرار گیرد. کابل های مسی و آلومینیومی فروزان یزد در انواع تک رشته و مالتی کور با رعایت استاندارد های توانیر تولید شده و مهم ترین فاکتور لازم جهت استفاده در پروژه ها را دارد.
انواع کابل فروزان یزد با هادی آلومینیومی به صورت تک رشته و چند رشته، همچنین کابل خودنگهدار فروزان یزد، قیمت مناسب و کیفیت بالایی را برای شما به همراه دارد و در صورت سفارش متراژ های بالا می توان از تخفیف های ویژه در خرید استفاده نمود.

انواع کابل فروزان یزد

مزایای انواع کابل فروزان یزد آلومینیومی خودنگهدار

بسیاری از کسانی که قصد دارند، کابل برق برای استفاده در تاسیسات برقی خریداری نمایند به دنبال مزایا و معایب هر کدام از کابل ها می باشد. انواع کابل فروزان یزد در نمونه های خودنگهدار و کابل آلومینیومی زمینی، به دلیل قیمت مناسب و همچنین رعایت استاندارد های تولید می تواند به لحاظ اقتصادی برای آنها توجیه داشته باشد. اینکه چرا می بایست در میان برند های موجود، کابل فروزان یزد را برگزینیم، به دلیل مرغوبیت تولیدات این برند است. محصولات فروزان یزد که به صورت تخصصی در این مجموعه ارائه می شود، از جمله :

  • کابل آلومینیومی زمینی
  • کابل آلومینیومی خودنگهدار
  • کابل زمینی مسی nyy

از مهمترین این محصولات می باشد.

مقایسه کابل های دیگر با انواع کابل فروزان یزد

مقایسه برند های مختلف برای خرید یک کابل، چه از منظر قیمت و چه از نقطه نظر کیفیت برای خریداران همواره مطرح بوده است. فروزان یزد با سیاست تولید کابل های برق آلومینیومی مسی و آلومینیومی ارزان توانسته است، بهترین کابل ها را مطابق با نیاز های جامعه هدف خود ارائه نماید. پروژه های سراسر کشور می توانند برای ثبت سفارش های عمده خود با قیمتدرب کارخانه در انواع کابل های مسی و آلومینیومی از طریق واحد فروش مکاتبه نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
امتیاز
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

نمایندگی کابل یزد در تبریز فروش عمده

نمایندگی فروش عمده کابل یزد در شهر تبریز که محصولات این برند در انواع کابل …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام