عرضه فیبر نوری
شنبه , خرداد ۲۶ ۱۴۰۳
خانه / کابل برق / قیمت کابل تک فاز برق مسی
بازار فیبر نوری ایران

قیمت کابل تک فاز برق مسی

قیمت کابل تک فاز برق مسی و آلومینیومی را می توانید به صورت به روز از آراد کابل دریافت نمایید. در این بخش قصد داریم مشاوره خرید تخصصی کابل تک فاز را به شما ارائه نماییم تا بتوانید به آسانی کابل های مورد نیاز خود را خریداری کنید. کابل تک فاز به صورت دو رشته و سه رشته در انواع مسی و آلومینیومی می تواند به مشتریان این محصولات ارائه شود.

در بسیاری از تاسیسات برقی مشتریان به کابل تک فاز برای برق رسانی به تاسیسات برقی خود نیاز دارند و به همین دلیل لازم است کابل مناسب با میزان مصرف خود را برگزینند. در مسافت های مختلف لازم است کابل با سطح مقطع متناسب انتخاب شود تا بدون گرم شدن کابل و گاها ایجاد آتش سوزی، برق مصرفی مورد نیاز تامین شود.

کابل تک فاز برق مسی افشان و مفتولی

کابل تک فاز مسی در دو کلاس مختلف با هادی افشان و مفتولی تولید شده و به بازار عرضه می شود. برای استفاده از هر کدام از این کابل ها می بایست محل نصب کابل در نظر گرفته شود. کابل تک فاز مسی افشان برای استفاده در داخل داکت ها و لوله ها به دلیل انعطاف پذیر بودن آن مناسب است. همچنین کابل های خشک برای استفاده در محل های با نصب ثابت به دلیل انعطاف کمتر کابل توصیه می شود. این کابل ها در انواع دو رشته و سه رشته با ارت تولید می شوند که سایز های ۱٫۵ تا ۳۵ میلی متر مربع بسیار پرکاربرد است.

قیمت کابل افشان و مفتولی بسته به نوع برند تولید کننده آنها متفاوت می باشد.

مقایسه قیمت کابل تک فاز مسی و آلومینیومی

قیمت کابل تک فاز آلومینیومی در مقایسه با کابل تک فاز مسی مناسب تر است و به همین دلیل این کابل ها در مسافت های طولانی گزینه اصلی مشتریان برای خرید می باشد. در صورتی که کابل شما در معرض سرقت قرار دارد و یا احتمال دارد توسط سارقین دزدیده شود، پیشنهاد می شود از کابل های آلومینیومی به جای کابل های مسی استفاده نمایید.

جدول کابل تک فاز مسی و آلومینیومی در مسافت های مختلف

اگر قصد خرید کابل تک فاز برای تاسیسات برقی خود را دارید پیشنهاد می شوند از این جدول برای انتخاب کابل مناسب بهره ببرید. مسافت و میزان آمپراز مصرفی شما برای استفاده از این جدول ضروری می باشد.

قیمت کابل تک فاز

انتخاب سطح مقطع کابل یک کار کاملا تخصصی می باشد که پیشنهاد می شود در صورت نیاز به مشاوره در این خصوص از کارشناسان فروش این مجموعه مشاوره های لازم را دریافت نمایید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

ارزانترین کابل برق

ارزانترین کابل برق استاندارد + فروش ویژه

ارزانترین کابل های برق استاندارد با قیمت فروش ویژه در آراد کابل در نمونه های …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام