عرضه فیبر نوری
چهارشنبه , خرداد ۲ ۱۴۰۳
خانه / کابل زمینی / قیمت روز کابل زمینی ستاره یزد
بازار فیبر نوری ایران

قیمت روز کابل زمینی ستاره یزد

قیمت روز کابل زمینی ستاره یزد در سایز های ۱۶ تا ۳۰۰ میلی متر مربع در انواع تک رشته و سه و نیم رشته را می توانید به صورت به روز و با آخرین تغییرات قیمت جهانی مس به صورت مستقیم و در قالب پیش فاکتور از بازار سیم و کابل ایران دریافت نمایید.
کابل زمینی برق nyy به عنوان کابل های زمینی، خشک و یا کابل های مفتولی نیز شناخته می شوند که از محصولات اصلی کارخانه ستاره یزد می باشند و کیفیت بسیار بالایی در تولید این کابل ها لحاظ شده است.
کابل های خشک زمینی که به صورت دفنی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند، تا سایز ۳۰۰ میلی متر مربع توسط برندهای مختلف تولید می‌شود.
ستاره یزد یکی از شناخته شده ترین تولید کنندگان کابل های زمینی در ایران به شمار می‌رود که کیفیت بالای محصولات ستاره یزد باعث شده است تا تولیدات این کارخانه در وندور لیست پروژه های مختلف قرار داشته باشد.

کابل nyy ستاره یزد

آراد کابل که به صورت کاملاً تخصصی انواع کابل های زمینی را عرضه می‌کند، محصولات ستاره یزد را به عنوان یکی از محبوب ترین محصولات خود همواره به مشتریان معرفی می نماید.
در کنار محصولات ستاره یزد، برندهای همدان، البرز، ابهر و دماوند نیز عرضه می‌شوند تا تنوع قیمت و کیفیت بتواند انتخاب محصول را برای مشتریان آسان نماید.
برخی از مشتریان برای خرید یک برند مشخص و یا انتخاب نوع برند همواره سردرگم می باشند که کارشناسان مجموعه می‌توانند با آگاهی از نیازهای مشتریان مشاوره های لازم را در اختیار آنان قرار دهند.

منبع : آراد کابل

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل زمینی 20 کیلوولت

کابل زمینی ۲۰ کیلوولت بهترین برند بازار

کابل زمینی ۲۰ کیلو ولت در انواع مسی و آلومینیومی به صورت زره دار و …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام