عرضه فیبر نوری
سه شنبه , خرداد ۱ ۱۴۰۳
خانه / کابل خودنگهدار / فروش آنلاین انواع کابل خودنگهدار مسین
بازار فیبر نوری ایران

فروش آنلاین انواع کابل خودنگهدار مسین

فروش آنلاین کابل خودنگهدار مسین در انواع دو سیمه تا شش سیمه، از طریق آراد کابل آغاز گردیده است. انواع کابل آلومینیومی زمینی و خودنگهدار در سایز های متنوع از طریق آراد کابل بزرگترین مرکز فروش تخصصی کابل خودنگهدار در ایران، عرضه می شود.

کابل خودنگهدار مسین که با ساختمانی شامل هادی آلومینیومی، عایق پلی اتیلن از کابل های ارزان در بازار به شمار می رود، در بسیاری از پروژه های خصوصی مانند برق رسانی به باغ ها، مزارع و ویلاها مورد توجه مشتریان قرار می گیرد.

فروش آنلاین این کابل خودنگهدار مسین در سایزهای مختلف به دلیل همکاری با مشتریان در خرید این کابل های می باشد تا بتوانند از سراسر کشور کابل های مورد نیاز خود را با قیمت مناسب خریداری کنند.

کابل های خودنگهدار مسین در انواع دو سیمه تا شش سیمه از مرغوبترین کابل های موجود می باشد که در مرکز تخصصی فروش کابل آلومینیومی آراد کابل به صورت عمده و خرده عرضه می شود.

کابل خودنگهدار مسین

علاوه بر مسین در این مرکز فروش کابل خودنگهدار همدان، پیشرو یزد، سیمباف، سیمیا و اختر به صورت ویژه عرضه می شود و مشتریان این کابل ها می توانند به صورت آزاد و به هر متراژی کابل مورد نیاز خود را سفارش دهند.

انتخاب کابل خودنگهدار به جای کابل های مسی

اگر جزء مشتریانی می باشید که به دنبال خرید کابل با قیمت ارزان تر بوده و یا اینکه در محل هایی قرار است از کابل های برق استفاده نمایید که در صورت استفاده از کابل های مسی، امکان سرقت آن وجود دارد، پیشنهاد می کنیم از کابل آلومینیومی خودنگهدار و زمینی برای پروژه های خود استفاده نمایید. دو مزیت مهم این کابل ها یعنی :

  • ارزان تر بوده کابل خودنگهدار نسبت به کابل مسی
  • عدم سرقت این کابل ها در محل هایی که احتمال سرقت کابل های مسی وجود دارد.

می تواند دلایل منطقی برای خرید این دسته از کابل ها به شمار رود.

کابل خودنگهدار مسین

مقایسه قیمت کابل خودنگهدار مسین با سایر برند های موجود

اگر بخواهیم قیمت کابل خودنگهدار مسین را در سایز های متنوع با برند های همدان و سیمیا مقایسه نماییم، قیمت این کابل ها مناسب تر بوده و در عین حال کیفیت این محصول در مقایسه با سایر برند های موجود در بازار بسیار بالاتر است. لذا اگر قصد خرید کابل خودنگهدار با برند مسین را دارید،به عقیده ما گزینه مناسبی را برای خرید خود برگزیده اید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار 120 سه فاز

مرکز خرید کابل خودنگهدار ۱۲۰ سه فاز مسین

مجموعه آراد کابل، مرکز خرید کابل خودنگهدار ۱۲۰ سه فاز هوایی مسین (کابل خود نگهدار …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام