عرضه فیبر نوری
دوشنبه , فروردین ۲۷ ۱۴۰۳
خانه / کابل اختر / شرکت کابل خودنگهدار اختر اصفهان
بازار فیبر نوری ایران

شرکت کابل خودنگهدار اختر اصفهان

کابل خودنگهدار اختر اصفهان یکی از بهترین کابل های آلومینیومی موجود در بازار می باشد که این کابل تاییدیه لازم برای استفاده در استان های و شهرستان های مختلف را تاکنون اخذ نموده است. این مجموعه به صورت ویژه و بدون واسطه انواع کابل خودنگهدار اختر اصفهان را به پروژه های سراسر کشور ارائه می نماید.

کابل خودنگهدار به دلیل استفاده از هادی آلومینیومی در ساختمان این کابل ها قیمت مناسب تری نسبت به کابل های مسی داشته، به همین دلیل در مکان های مختلف مانند :

  • باغ ها
  • مزراع
  • ویلاها
  • شهرک های صنعتی

از این کابل ها در مسافت های طولانی استفاده می شود. به لحاظ اقتصادی استفاده از کابل های آلومینیومی می تواند به صرفه باشد.

انواع کابل خودنگهدار اختر اصفهان

کابل خودنگهدار اختر در انواع تک فاز و سه فاز تولید می شوند که سایز های ۱۶ و ۲۵ این کابل ها در سیستم های برق تک فاز مورد استفاده می باشد. این کابل ها در مسافت های مختلف آمپراژ های مختلفی را برای مصرف کنندگان تامین می کنند که لازم است در انتخاب سایز این کابل ها دقت لازم را داشته باشید.

در صورت عدم آشنایی با انتخاب سایز مناسب کابل های آلومینیومی لازم است با کارشناسان ما صحبت کرده و با ارائه اطلاعات لازم است مشاوره های آنها استفاده نمایید.

کابل خودنگهدار در انواع سه فاز به صورت ۵ سیمه و شش سیمه یا اصطلاحا به صورت ۵ نخ و ۶ نخ تولید می شووند که سایز های ۲۵ تا ۱۲۰ میلی متر مربع این کابل ها کاربرد گسترده ای را در پروژه های داشته است.

کابل خودنگهدار اختر اصفهان

تضمین کیفیت کابل خودنگهدار اختر اصفهان

این مجموعه که به صورت مستقیم محصولات اختر را بدون واسطه به پروژه ها و مشتریان ارائه می کند، ضمن تضمین ارائه پایین ترین قیمت خرید برای مشتریان، کیفیت محصولات این برند را نیز با ضمانت برگشت کابل در صورت عدم رضایت مشتریان، تضمین می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com
آراد کابل بزرگترین مرکز فروش سیم و کابل در ایران

مطلب پیشنهادی

کابل خودنگهدار 120 سه فاز

مرکز خرید کابل خودنگهدار ۱۲۰ سه فاز مسین

مجموعه آراد کابل، مرکز خرید کابل خودنگهدار ۱۲۰ سه فاز هوایی مسین (کابل خود نگهدار …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
کانال تلگرام