پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳

بهترین قیمت کابل برق آلومینیومی ۱۶*۲

بهترین قیمت کابل برق آلومینیومی ۱۶*۲ زمینی با قابلیت دفن مستقیم در خاک با برند های معتبر استاندارد از طریق آراد کابل به مشتریان سراسر کشور ارائه می شود.

امروزه کابل برق آلومینیومی ۱۶*۲ به سبب مقرون به صرفه بودن محبوبیت بیشتری پیدا کرده است و به یکی از پرکاربردترین کابل های زمینی در زمینه کابل کشی و صنعت تبدیل شده است.

کابل برق آلومینیومی 16*2

قیمت کابل برق آلومینیومی ۱۶*۲ با برند های مختلف

امروزه با توجه به قیمت بالای مس و همچنین کابل های مسی و سرقت زیاد این کابل ها ، استفاده از کابل های آلومینیومی بعلت وزن پایین و قیمت مناسب در مسافت های طولانی مقرون به صرفه تر می باشد.

قیمت کابل برق آلومینیومی ۱۶*۲ با برند های مختلف را از کارشناسان فروش ما بخواهید.قیمت گیری ها به صورت به روز و  بعلت تغییرات قیمت آلومینیوم و مواد اولیه توسط تیم فروش انجام میگیرد.

 

کابل برق آلومینیومی 16*2

مزایای کابل برق آلومینیومی ۱۶*۲ نسبت به کابل مسی

قیمت مناسب کابل های آلومینیومی از مهم ترین مزایای این کابل ها به شمار میرود و کاربردهای گسترده تری پیدا کرده اند.

با توجه به افزایش قیمت مس، قیمت و وزن کمتر کابل های آلومینیومی که از مزایای این کابل به شمارمیرود در نهایت هزینه تمام شده خرید کابل های آلومینیومی به نسبت بسیار کمتر و اقتصادی تر خواهد شد.

این کابل از نوع زمینی می باشد و قابلیت اینکه در زمین دفن شوند را دارا می باشند و بعلت ضخیم بودن روکش این کابل ها هنگام  دفن هیچ صدمه ای به ساختمان کابل وارد نمی شود و برای مصارف با جریان کمتر و فواصل کوتاه تر استفاده میشود.

کابل برق آلومینیومی 16*2

برند های تولید کننده کابل برق آلومینیومی ۱۶*۲

واحد فروش آراد کابل انواع کابل های برق آلومینیومی ۱۶*۲ از بهترین و متنوع ترین برند های بازار راعرضه می دارد برندهای قابل سفارش کابل های برق آلومینیومی ۱۶*۲ به شرح ذیل میباشد :

  • مسین
  • اختر
  • ماهان کابل امیر
  • سیمباف

تمامی کابل ها استاندارد بوده و دارای  تاییدیه توانیر می باشد.

 

کابل برق آلومینیومی 16*2

 

ثبت سفارش خرید و مشاوره رایگان کابل برق آلومینیومی ۱۶*۲

مشاوره رایگان تیم فروش ما برای شناخت درست از مشخصات هر کابل، دریافت سریع قیمت و اطلاعات تکمیلی ، مشاوره و راهنمایی تا  مرحله ثبت نهایی سفارش خرید  ازخدمات رایگان گروه ما می باشد. بعد از مراحل پیش فاکتور و ثبت سفارش نهایی در متراژ های بالای ۱۰۰۰ متر با قرقره ارسال میشود و متراژهای زیر ۱۰۰۰متر بصورت کلاف و برش از روی حلقه ارسال خواهد شد.

در صورت انتخاب مشتریان  کابل برق آلومینیومی ۱۶*۲ از هر کدام از برند های بالا همکاران ما در حوزه فروش تمام کوشش خود را خواهند کرد که برند انتخابی شما و مطابق با کاربرد در نظر گرفته شده در کمترین زمان ممکن  در هر نقطه از ایران به دست شما خواهد رسید.
 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش کابل سنتر : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت:۰۲۱۲۸۴۲۱۶۷۰ – ۰۲۱۲۸۴۲۱۳۴۰
شماره تلفن دفتر لاله زار :۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره فکس:۰۲۱۲۸۴۲۹۴۰۵
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

همچنین ببینید

هادی هوایی آلومینیومی

هادی هوایی آلومینیومی AAC و AAAC و ACSR + کارخانه ماهان کابل امیر

هادی هوایی آلومینیومی AAC، AAAC و ACSR که برای استفاده در توزیع و انتقال برق …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
قالب صحیفه. لایسنس فعال نشده است، برای فعال کردن لایسنس به صفحه تنظیمات پوسته بروید.