پنج شنبه , تیر ۲۸ ۱۴۰۳

کابل ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی زمینی مسین قیمت عمده

برای خرید کابل ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی زمینی به قیمت تولیدی می توانید به صورت ویژه این محصول را مرکز فروش آراد کابل خریداری نمایید.
کابل 50+95*3 آلومینیومی زمینی سه فاز

کابل ۵۰+۹۵*۳ آلومینیومی زمینی سه فاز یک کابل برق است که برای انتقال برق سه فاز استفاده می‌شود. این کابل دارای سه رشته آلومینیومی است که هر کدام از آن‌ها دارای قطر ۹۵ میلیمتر هستند. همچنین، این کابل دارای یک رشته زمینی است که دارای قطر ۵۰ میلیمتر است.

کابل 50+95*3 آلومینیومی زمینی سه فاز

 

استاندارد تولید کابل های آلومینیومی زمینی سه فاز در ایران چیست ؟ این کابل ها چرا جایگزین مناسبی برای کابل های مسی هستند ؟

استاندارد تولید کابل های آلومینیومی زمینی سه فاز در ایران مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۷۵۹ می باشد. این استاندارد شامل مشخصات فنی و الزامات اجرایی مربوط به کابل های آلومینیومی زمینی سه فاز می باشد.

 

کابل های آلومینیومی زمینی سه فاز به علت مزایایی که دارند، جایگزین مناسبی برای کابل های مسی هستند. برخی از مزایا عبارتند از:

 

  1. وزن سبکتر: کابل های آلومینیومی نسبت به کابل های مسی وزن سبکتری دارند که باعث سهولت در نصب و حمل و نقل آنها می شود.

 

  1. هزینه کمتر: استفاده از آلومینیوم به عنوان مواد اولیه در تولید کابل ها، هزینه تولید را کاهش می دهد و از این رو قیمت نهایی کابل های آلومینیومی ارزانتر از کابل های مسی است.

 

  1. عمر طولانی: کابل های آلومینیومی تحمل بالایی نسبت به شرایط آب و هوایی و اکسیداسیون دارند و بنابراین عمر طولانی تری نسبت به کابل های مسی دارند.

 

  1. هدر رفت کمتر: به علت مقاومت بالای آلومینیوم به جریان های الکتریکی، کابل های آلومینیومی دارای هدر رفت کمتری نسبت به کابل های مسی هستند.

کابل 50+95*3 آلومینیومی زمینی سه فاز

به طور کلی، کابل های آلومینیومی زمینی سه فاز به علت وزن سبکتر، هزینه کمتر، عمر طولانی تر، هدر رفت کمتر و قابلیت انتقال بالا، جایگزین مناسبی برای کابل های مسی در صنایع برق و انتقال توان محسوب می شوند.

 

تفاوت کابل آلومینیومی زمینی سایز ۹۵ سه فاز و کابل ۹۵ خودنگهدار آلومینیومی هوایی در چیست ؟

تفاوت اصلی بین کابل آلومینیومی زمینی سایز ۹۵ سه فاز و کابل ۹۵ خودنگهدار آلومینیومی هوایی در نحوه استفاده و نوع نصب آنها است.

کابل 50+95*3 آلومینیومی زمینی سه فاز

 

کابل آلومینیومی زمینی سایز ۹۵ سه فاز برای نصب در زیر زمین و درون لوله‌ها مناسب است. این کابل بیشتر در سیستم‌های توزیع برق استفاده می‌شود و برای انتقال بارهای سه فاز مناسب است.

این کابل دارای عایق مناسبی است که از تغییرات آب و هوا و نفوذ رطوبت جلوگیری می‌کند. همچنین، از مزایای این کابل می‌توان به قابلیت تحمل بارهای بالا و مقاومت در برابر سوختگی اشاره کرد.

 

از سوی دیگر، کابل ۹۵ خودنگهدار آلومینیومی هوایی برای نصب در فضای باز و بالا از زمین مناسب است. این کابل بیشتر در سیستم‌های توزیع برق در خطوط فشار قوی استفاده می‌شود. کابل ۹۵ خودنگهدار آلومینیومی هوایی دارای یک لایه پوشش خاص است که از تاثیرات محیطی مانند تغییرات آب و هوا و اشعه ماوراء بنفش (UV) محافظت می‌کند.

همچنین، این کابل دارای خاصیت خودنگهداری است که در صورت برش یا آسیب دیدن، قادر به تامین جریان برق می‌باشد و نیاز به تعمیرات فوری ندارد.

آمپردهی کابل آلومینیومی زمینی سه فاز سایز ۹۵ در مسافت های ۱۰۰ متر تا ۵۰۰ متری چقدر است ؟

برای اگاهی از میزان آمپردهی کابل ۹۵ سه فاز در مسافت های مختلف لازم است از طریق جدول زیر اطلاعات لازم را کسب نمایید.

کابل 50+95*3 آلومینیومی زمینی سه فاز

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیر فروش آراد کابل : فرهاد بازرگان

راه های ارتباطی:

شماره موبایل: ۰۹۱۲۰۹۶۱۲۴۳
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۸۷۱۰۷۲ – ۰۲۱۳۶۸۷۱۲۹۴
شماره تلفن ثابت: ۰۲۱۳۶۶۱۳۸۴۰ -۰۲۱۳۳۹۱۱۰۱۳
پست الکترونیکی:aradcable@gmail.com

همچنین ببینید

هادی هوایی آلومینیومی

هادی هوایی آلومینیومی AAC و AAAC و ACSR + کارخانه ماهان کابل امیر

هادی هوایی آلومینیومی AAC، AAAC و ACSR که برای استفاده در توزیع و انتقال برق …

دیدگاهتان را بنویسید

با ما تماس بگیرید
قالب صحیفه. لایسنس فعال نشده است، برای فعال کردن لایسنس به صفحه تنظیمات پوسته بروید.